Hydraulik Kobyłka

Firma HYDRO-DAN wykonuje kompleksowe usługi hydrauliczne na obszarze Kobyłki oraz okolic. Świadczymy pełen serwis urządzeń oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych, specjalizujemy się w usuwaniu awarii, konserwacji, montażu urządzeń sanitarnych i grzewczych. Prowadzimy również całodobowe pogotowie hydrauliczne. Chcesz zlecić usunięcie awarii lub wykonanie instalacji doświadczonym fachowcom? Skontaktuj się z nami już dziś!

Hydraulik Kobyłka

W szerokiej gamie wykonywanych przez nas usług mieszczą się zarówno typowe naprawy hydrauliczne i wod.-kan., takie jak m.in.:

  • konserwacja pieców i instalacji wodnych oraz grzewczych,

  • wymiana zaworów,

  • udrażnianie rur,

  • naprawy kanalizacji

  • wymiana pomp,

jak i proste oraz najbardziej zaawansowane technologicznie usługi instalacyjne, począwszy od podłączenia pralki, zmywarki, wanny czy prysznica, kończąc na projekcie i wykonaniu ogrzewania podłogowego czy wymianie całej instalacji wodnej w obiektach mieszkalnych, przemysłowych lub usługowych. Szeroki zakres świadczonych usług oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasza oferta cieszy się popularnością wśród mieszkańców Kobyłki oraz okolicznych miejscowości.

Pogotowie hydrauliczne – Kobyłka

Przytrafiła Ci się nagła awaria instalacji wodnej? A może chcesz przeczyścić kanalizację? Wezwij pogotowie hydrauliczne 24h! Działamy 7 dni w tygodniu, bo wiemy, że szybka reakcja w przypadku nagłych awarii jest koniecznością. Możesz być pewien, że Twoje zgłoszenie zostanie potraktowane przez nas priorytetowo.