USŁUGI HYDRAULICZNE HYDRO-DAN

HYDRAULIK

Udrażnianie kanalizacji

Pogotowie wodno-kanalizacyjne 24h

Czyszczenie kanalizacji ciśnieniowo WUKO

 

 

 

Zadzwoń 507-701-878

Udrażnianie rur

 • Udrażnianie kanalizacji, przetykanie rur
 • Awarie wodno-kanalizacyjne
 • Czyszczenie kanalizacji z osadów stałych
 • Czyszczenie kanalizacji z tłuszczy
 • Wycinanie korzeni, betonu, desek, uszczelek z odpływów
 • Przepychanie zlewów, umywalek, brodzików, wanien, toalet, wc
 • Wymiana, naprawa, kanalizacji
 • Monitoring po każdym czyszczeniu
 • Udrażniamy kanalizację sprężyną elektryczną ROTHENBERGER
 • Zadymianie kanalizacji
 • Przeróbki podejść
 • Sprawdzanie, montaż wywiewek, szybów
 • Lokalizacja nieprzyjemnych zapachów– Montaż kanalizacji (poziomy, piony, podejścia)
 • Szybki dojazd – Gwarancja na nasze usługi
 • Udrażniamy na terenie całej Warszawy oraz okolic. Ze względu na różnorodność wykonywanych prac ceny ustalane są indywidualnie już podczas rozmowy telefonicznej lub u klienta.

Mechaniczne udrażnianie kanalizacji

​Codzienne użytkowanie instalacji kanalizacyjnej powoduje jej zużycie lub obniżoną drożność. Zwykle nie zwracasz uwagi na lekko zatkany zlew do chwili, kiedy jego odpływ stanie się zupełnie niedrożny, zatrzymując wodę. Warto jednak pomyśleć wcześniej, na etapie lekkiej niedrożności, kiedy podczas spływania wody słyszysz bulgotanie. Wtedy jesteś pewny, że nie dojdzie do zatkania odpływu głębiej, z którym sobie sam nie poradzisz i będziesz musiał wzywać pomoc hydraulika.

Przepychanie rur

Środki chemiczne do udrażniania kanalizacji są jednak bezużyteczne w sytuacji,kiedy zator powstał w dalszej części odpływu, już za syfonem. Wtedy warto sięgnąć po rozwiązania siłowe w sensie dosłownym. Bardziej zaawansowana usterka może wymagać użycia sprężyny elektrycznej do przepychania rur. Jej ostre głowice wymagają jednak wcześniejszego rozkręcenia syfonu w celu zabezpieczenia go przed uszkodzeniem. Dlatego warto poprosić o pomoc hydraulika.

Urządzenie do udrażniania rur
Udrażnianie rur - hydraulik 24h Warszawa
Zawór
Pogotowie hydrauliczne, hydraulik Warszawa, Usługi hydrauliczne
Tłuszcz, Udrażnianie kanalizacji, Przepychanie kanalizacji, Warszawa
Radzymin, Ząbki, Marki, Zielonka, awarie wodno-kanalizacyjne Kobyłka
Wołomin, Instalacje c.o Tłuszcz, Legionowo, Kobyłka, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, 
Słupno, Trojany, Wola Rasztowska, Nieporęt, Serock, Wołomin, Stare Babice, Sulejówek

 

HYDRAULIK HYDRO-DAN

Firma Hydraulik Hydro-Dan zapewnia usługi pogotowia technicznego 7 dni w tygodniu 24h. Hydraulik Hydro-Dan to kompleksowa obsługa z zakresu usług hydraulicznych na terenie całej Warszawy oraz okolic.

Wykonujemy instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz gazu w wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Na nasze usługi wykonane przez hydraulika udzielamy gwarancji.

Pogotowie kanalizacyjne HYDRO-DAN jest firmą zajmującą się czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji w Warszawie oraz okolicach. Przeprowadzamy ciągłe monitoringi kanalizacji. Działamy na terenie Warszawy oraz w pobliskich miejscowościach takie jak Radzymin, Ząbki, Wołomin, Tłuszcz, Kobyłka, Warszawa, Rembertów, Marki, Słupno, Otwock, Piaseczno, Legionowo, Nieporęt, Serock,Mińsk Mazowiecki. Nasze usługi hydrauliczne kierujemy do klientów indywidualnych, jak i dużych firm.

Nasi Hydraulicy posiadają duże doświadczenie z zakresu udrażniania,oraz czyszczenia kanalizacji, przetykania rur, monitoringu kanalizacji, czyszczeniu pionów, wymiany kanalizacji. Nasze usługi wykonywane są profesjonalnie oraz w dobrej cenie. Firma Hydraulik Hydro-Dan obsługuje cała Warszawę z zakresu przepychania kanalizacji oraz hydrauliki, dojeżdżamy do Warszawa, Wola, Mokotów, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Ursus, Śródmieście.

KONTAKT

Usługi hydrauliczne hydro-dan Daniel Zastawny

 

507-701-878

 

hydraulik24biuro@gmail.com

 

Nip: 1251338760

Napisz do nas !