Hydraulik Radzymin

Wszystkim mieszkańcom Radzymina i okolic firma HYDRO-DAN oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne. Zajmujemy się montażem, naprawą, wymianą i konserwacją urządzeń oraz instalacji sanitarnych, grzewczych oraz kanalizacyjnych. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Prowadzimy również całodobowe pogotowie hydrauliczne 24/7.

Hydraulik Radzymin

Znalezienie odpowiedniego fachowca w zakresie instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych nie jest łatwe, mimo coraz większej ilości firm na rynku. Zapotrzebowanie na profesjonalne usługi hydrauliczne jest bowiem ogromne. HYDRO-DAN to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży hydraulicznej. Wykonujemy wszelkie prace instalacyjne i naprawcze, jak np.:

  • projektowanie oraz montaż instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych,

  • naprawa i wymiana urządzeń sanitarnych i grzewczych,

  • instalacja pralek, zmywarek, wanien, brodzików i innych urządzeń,

  • konserwacja kanalizacji, czyszczenie rur udrażnianie instalacji,

  • usuwanie wszelkiego rodzaju awarii hydraulicznych,

  • inspekcje kamerą TV oraz wiele innych usług z zakresu instalacji wod.-kan.

Pogotowie hydrauliczne – Radzymin

Masz problem z awarią instalacji sanitarnej lub grzewczej? Trzeba pilnie udrożnić kanalizację lub wymienić rurę? Wezwij pogotowie hydrauliczne! Z naszych usług możesz skorzystać o każdej porze dnia i nocy. Dojedziemy pod wskazany adres na terenie Radzymina lub okolic i szybko usuniemy usterkę, przywracając pełną sprawność Twojej domowej lub firmowej instalacji hydraulicznej. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!