USŁUGI HYDRAULICZNE HYDRO-DAN

HYDRAULIK

Hydraulik Warszawa 507-701-878

Planujesz wymianę rur w łazience? Cieknie kran? W każdej z tych sytuacji potrzebujesz pomocy fachowca. Najlepszym rozwiązaniem w dużym mieście, takim jak Warszawa jest hydraulik oferujący usługi 24h. W ten sposób możesz zaplanować naprawę w dogodnym dla Ciebie przedziale czasowym. Elastyczne podejście do Klienta to zaleta naszej firmy. Dlatego w nagłych sytuacjach jesteśmy zawsze w gotowości. Podstawą sprawnego działania są zebrane informacje. Przykładowo przy awarii spłuczki ustalamy, czy jest to zwykły model czy podtynkowy. Zabieramy ze sobą komplet narzędzi oraz niezbędnych części i ruszamy do akcji. Po wykonanej pracy zawsze zostawiamy porządek.

Nasi hydraulicy zajmują się pracami typu:

 • instalacje centralnego ogrzewania od podstaw,modernizacje
 • doposażenie ciepłej oraz zimnej wody
 • montaż grzejników,podejść wodno-kanalizacyjnych
 • instalacje gazowe
 • montaż kotłów na gaz,pellet,ekogroszek lub innych
 • ogrzewanie podłogowe
 • ogrzewanie grzejnikowe,układy mieszane
 • montaż wymienników ciepła
 • przyłącza do budynku wody oraz gazu
 • przenoszenie punktów hydraulicznych
 • instalacje spawane
 • praca na dowolnym materiale
 • wymiana kanalizacji poziomy,piony
 • udrażnianie kanalizacji mechanicznie
 • czyszczenie kanalizacji z osadów stałych
 • monitoring kanalizacji,szybów,kominów kamerą TV
 • raport z inspekcji TV
 • lokalizacja nieprzyjemnych zapachów
 • wszelkiego rodzaju prace hydrauliczne

Wymieniony zakres usług to tylko część z bogatej oferty firmy HYDRO-DAN. Zajmujemy się zarówno drobnymi naprawami, jak i dużymi zleceniami. Jeśli chcesz zatrudnić hydraulika w Warszawie, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, firmami i placówkami państwowymi. Każdą pracę wykonujemy z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Pozytywne opinie o naszej działalności są w pełni zasłużone i stanowią dla nas źródło cennych informacji. Dzięki nim jesteśmy w stanie się rozwijać i umacniać swoją pozycję na rynku. Jesteśmy hydraulikami z pasją i wychodzimy naprzeciw potrzebom zleceniodawców. Staramy się być elastyczni i w pełni dyspozycyjni, dlatego zapewniamy hydraulików 24h. Są to wykwalifikowani specjaliści, którzy mają na wyposażeniu nowoczesny sprzęt do pomiaru ciśnienia i przepływu wody. Zajmujemy się również wyszukiwaniem wycieków trudnych do zlokalizowania. Jest to bardzo przydatne w sytuacji niekontrolowanych wycieków w suficie, ścianie itp.
Usługi HYDRO_DAN to gwarancja wysokiej jakości i w 100% skuteczne naprawy instalacji wodnych. W przypadku pytań dotyczących zleceń napisz lub zadzwoń do naszego biura obsługi.

Hydraulik 24h Warszawa

Usługi hydrauliczne Warszawa – instalacje gazowe

Instalacja gazowa jest nieodłącznym elementem niemal każdego domu – potrzebna jest chociażby do prawidłowego funkcjonowania kuchenki gazowej, a często wykorzystywana jest również do podgrzewania wody. Samodzielny montaż tego typu instalacji nie jest wskazany i może okazać się dla nas bardzo niebezpieczny, dlatego też instalacje gazowe najlepiej powierzyć doświadczonemu
hydraulikowi. W Warszawie działa na szczęście nasza firma hydrauliczna 24/7, które oferuje zarówno montaż, jak i modernizację oraz serwisowanie instalacji gazowej.Szukasz solidnego hydraulika z Warszawy, który wykona dla Ciebie również inne usługi hydrauliczne?
Doskonale trafiłeś, ponieważ oferta Hydro-Dan jest bardzo kompleksowa. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm i instytucji publicznych. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

Układanie ogrzewania - hydraulik 24h Warszawa

Hydraulik Warszawa – centralne ogrzewanie

Wielu z nas poszukuje najbardziej ekonomicznych i jednocześnie najbardziej skutecznych rozwiązań związanych z dostarczaniem ciepła do naszych domów, mieszkań i lokali. W wyborze odpowiedniego sposobu ogrzewania posesji pomóc może doświadczony i solidny hydraulik. Warszawa i okolice mogą zaufać naszej firmie hydraulicznej 24/7, która zapewni pomoc przy wyborze najlepszego
sposobu ogrzewania domu, a następnie kompleksowo zajmie się instalacją centralnego ogrzewania w wyznaczonym miejscu. Profesjonalna instalacja centralnego ogrzewania to jedna z usług, które świadczymy na co dzień. W zakresie naszych usług jest m.in. montaż oraz wymiana pieca, montaż instalacji od podstaw, instalacje spawane, a także wymiana zaworów, konserwacja, wymiana pomp i hydroforów. Jesteśmy do dyspozycji również w przypadku potrzeby okresowych przeglądów oraz w przypadku awarii centralnego ogrzewania.

Instalacja ogrzewania podłogowego

Posiadanie w swoim domu ogrzewania podłogowego staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem.Bez wątpienia instalacja ogrzewania podłogowego zapewnia domownikom znacznie większy komfort cieplny, a sucha i ciepła podłoga ogranicza do minimum ryzyko powstania groźnych dla naszego zdrowia grzybów. Instalacja ogrzewania wymaga ponadto mniejszej temperatury zasilania,
co dodatkowo pozytywnie odbija się na domowym budżecie. Wykonaniem ogrzewania podłogowego powinien zająć się doświadczony hydraulik. Warszawa nie musi na szczęście szukać daleko, ponieważ nasza firma hydrauliczna 24/7 oferuje profesjonalny montaż instalacji ogrzewania podłogowego zarówno w budynkach nowych, jak i generalnie remontowanych.

Hydraulik 24/7 Warszawa – instalacja wody użytkowej ciepłej i zimnej

Jako doświadczona firma hydrauliczna świadczymy również usługi takie jak instalacja wody użytkowej ciepłej i zimnej. Aby instalacja wody użytkowej została uznana za całkowicie bezpieczną,konieczne jest, aby spełniała wszelkie normy i przepisy dotyczące warunków technicznych, jakimi powinien charakteryzować się budynek oraz jego usytuowanie – właśnie dlatego niezbędny jest tu doświadczony hydraulik. Warszawa doceniła już profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie Hydro-Dan, które pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w zakresie instalacji wody użytkowej

Udrażnianie rur - hydraulik 24h Warszawa

Udrażnianie rur, przepychanie kanalizacji

W momencie zapchania się rur kanalizacyjnych pojawia się kłopot z ich odetkaniem. Wyróżnia się dwa rodzaje zatorów: kuchenne i łazienkowe. Zatory kuchenne powstają w wyniku odkładania się w rurach resztek po posiłkach oraz tłuszczu. Osadzanie się tłuszczu następuje głównie w momencie,kiedy na dłuższym odcinku kanalizacji wystąpi niewielki spadek ciśnienia wody lub kiedy nie będzie go wcale. Wówczas konieczne będzie udrażnianie rur. Często pojawiają się również zatory łazienkowe,których obecność związana jest przede wszystkim z gromadzącymi się w odpływie włosami. Jeśli przy spuszczaniu wody z umywalki wydobywają się odgłosy bulgotania, to w najbliższym czasie należy spodziewać się zatkania rury. W takich sytuacjach domowe metody udrażniania rur i przepychania
kanalizacji najczęściej nie przynoszą oczekiwanych efektów, a stosowane środki chemiczne do udrażniania rur nie zawsze rozwiązują problem, a bardzo często dodatkowo go potęgują.Najlepszym rozwiązaniem problemu z zatkaną kanalizacją jest skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika z Warszawy, który posiada odpowiedni sprzęty do udrażniania rur. Jedną z usług bardzo często wykonywaną przez naszą firmę hydrauliczną jest właśnie przepychanie kanalizacji. Usługi przepychania rur/kanalizacji wykonujemy przy pomocy sprężynki elektrycznej.Mechaniczne udrażnianie rur stosujemy nie tylko wewnątrz budynku, jak również na zewnątrz.Spirala obracana jest przez maszynę o dużej mocy, dzięki czemu jest w stanie poradzić sobie niemal z każdym zatorem powstałym w kanalizacji. Udrażnianie rur polega na mechanicznym usuwaniu zatorów z pionów, poziomów, a także ze zlewów, umywalek, wpustów, toalet, kratek oraz wielu innych urządzeń odpływowych. W zależności od średnicy rury kanalizacyjnej stosowane są spirale o różnych rozmiarach. Spirale umożliwiają szybkie i długotrwałe przepchnięcie kanalizacji.

Pogotowie kanalizacyjne - hydraulik 24h Warszawa

Pogotowie kanalizacyjne Warszawa.

Nasze pogotowie kanalizacyjne dostępne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a obszar naszej działalności obejmuje niemal wszystkie dzielnice Warszawy oraz najbliższe okolice miasta.Wyróżnia nas punktualność, sumienność oraz uczciwość. Działamy szybko i pewnie, bo mamy odpowiednią wiedze techniczną oraz zaufanych i tanich hydraulików. Wyróżnia nas nienaganna kultura pracy oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala usunąć najbardziej skomplikowane awarie.Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.Zdajemy sobie sprawę, że nawet najprostsza usterka dla klienta może stanowić poważny problem, z którym nie zawsze jest w stanie sobie poradzić. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług hydraulicznych.W przypadku pojawienia się problemów z kanalizacją należy działać błyskawicznie, aby jak najszybciej poradzić sobie z zaistniałą usterką. Jesteśmy rzetelną i sumienną firmą hydrauliczną, która od wielu lat zajmuje się wszystkim, co związane jest z wodą w mieszkaniu. Usuwamy wszelkie awarie hydrauliczne niemal od ręki. Świadczymy także kompleksowe usługi hydrauliczne, których celem jest zapobieganie powstawaniu groźnych awarii. Przeprowadzamy również inspekcje kamerą tv w celu zlokalizowania nieszczelności i wykonujemy raporty z wykonanych inspekcji. Nie obce jest dla nas udrażnianie rur kanalizacyjnych oraz wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Na życzenie klienta montujemy także sprzęt łazienkowy i kuchenny. Interesuje Cię rzetelny i do tego tani hydraulik?Warszawa i najbliższe okolice przekonały się o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

KONTAKT

Usługi hydrauliczne hydro-dan Daniel Zastawny

 

507-701-878

 

hydraulik24biuro@gmail.com

 

Nip: 1251338760

Napisz do nas !