HYDRAULIK - HYDRO DAN

 

USŁUGI  HYDRAULICZNE

Hydraulik Ząbki 507-701-878

Zależy Ci na fachowej naprawie instalacji wodnej? Masz problem z drożnością rur odpływowych? Skontaktuj się z najlepszym hydraulikiem w Ząbkach. Firma HYDRO_DAN pracuje 7 dni w tygodniu.

W ramach świadczonych usług wykonuje:

  • naprawę cieknących kranów oraz przyłączy wod-kan w mieszkaniu,
  • montaż i wymianę wanien, kabin prysznicowych, umywalek, bidetów, ubikacji oraz zlewów kuchennych,
  • konserwację i reperację spłuczek w zabudowie,
  • kompleksowe instalowanie centralnego ogrzewania, w tym pieca CO,
  • wymianę grzejników, kotłów grzewczych, naczyń przelewowych itp.,
  • ogrzewanie podłogowe, czyszczenie rur, grzejników z osadów i złogów, spawanie, gwintowanie,
  • podłączenie pralki, zmywarki, suszarki itd.

Każdy nasz hydraulik ma odpowiednie umiejętności zawodowe oraz bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy fachowe wykonanie usług, które sprawi, że instalacja wod-kan będzie działała poprawnie. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i korzystnej cenie to oferta Hydro Dan skierowana jest właśnie do Ciebie. Gwarantujemy elastyczność w trakcie realizacji zlecenia. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni przez całą dobę, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że niektóre awarie muszą być szybko usunięte. Zwłaszcza te, w których trakcie dochodzi do rozszczelnienia lub pęknięcia rury i mieszkanie jest zalewane. Podobnie, jeśli chodzi o zablokowanie odpływu w toalecie, które jest bardzo kłopotliwe.

Jesteśmy firmą, która pracuje terminowo i rzetelnie. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi. W swoim dorobku mamy liczne montaże łazienek w nowych domach oraz remonty z modernizacją. Pamiętaj, że sprawna hydraulika to podstawa dobrze funkcjonującego domu. W tym obszarze nie powinno się oszczędzać lub robić prowizorki. Tylko profesjonalista w sposób przemyślany skonfiguruje ustawienia całej instalacji. Zagwarantuje to jej komfortowe użytkowanie.

Dobry hydraulik obsługujący Ząbki? Dobrze trafiłeś. Mamy zaufanie i pozytywne opinie wielu Klientów. Zatem jeśli zdecydujesz się na wybór tej oferty, to możesz mieć pewność, że będziemy na czas i sprawnie naprawimy usterkę. Zajmujemy się wymianą uszkodzonych rur, udrożnimy zatory oraz zamontujemy brodzik do prysznica. Prowadzimy kompleksowe usługi, w ramach których:

  • remontujemy,
  • naprawiamy,
  • serwisujemy.

Przyjmujemy zlecenia wykończenia instalacji wodnych i kanalizacyjnych w mieszkaniach deweloperskich. Skontaktuj się z nami, a w trakcie rozmowy ustalimy rodzaj, zakres i termin wykonania prac. W przypadku większych inwestycji przed wyceną sprawdzamy stan rur, przyłączy itp. W ten sposób możemy ocenić ilość czasu potrzebnego na dane przedsięwzięcie.

KONTAKT

Usługi hydrauliczne hydro-dan Daniel Zastawny

 

507-701-878

 

hydraulik24biuro@gmail.com

 

Nip: 1251338760

Napisz do nas !