USŁUGI HYDRAULICZNE HYDRO-DAN

HYDRAULIK

Udrażnianie rur Pruszków i okolice 507-701-878

Zatkana toaleta, zlew, czy też umywalka, a także pęknięta rura to często spotykane problemy, które wymagają szybkiej interwencji. W rozwiązaniu takich i wielu innych problemów pomocne może okazać się pogotowie kanalizacyjne. Pruszków to miasto w województwie mazowieckim, którego mieszkańcy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie naszej firmy, która swoje kompleksowe usługi świadczy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Każdy zatrudniony u nas hydraulik to doświadczony specjalista, który zapewnia najwyższą jakość wykonywanych prac.

 

 • udrażnianie kanalizacji mechanicznie
 • frezowanie kanalizacji
 • udrażnianie ciśnieniowe WUKO
 • czyszczenie drenaży
 • udrażnianie w garażach podziemnych do 2m
 • czyszczenie rynien
 • przepychamy zlewy , pisuary, umywalki, WC, brodziki, wanny, piony oraz poziomy
 • czyszczenie kanalizacji mechanicznie oraz ciśnieniowo
 • wycinanie korzeni , betonu , tłuszczy z kanalizacji
 • czyszczenie studzienek
 • czyszczenie przepompowni
 • wymiana naprawa studni, kanalizacji
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
 • monitoring kanalizacji kamerą samojezdną 
 • monitoring rur wodociągowych
 • pisemny raport z inspekcji
 • lokalizacja przebiegu rur , studzienek
 • zadymianie kanalizacji
 • naprawa wymiana kanalizacji
 • kanalizacja od podstaw
 • lokalizacja nieszczelności z kanalizacji
 • wszystkie prace hydrauliczne
 • prace ziemne ( hydrauliczne )
 • bez-wykopowa renowacja rur rękawem 

Dlaczego warto postawić na pogotowie kanalizacyjne w Pruszkowie?

Sprawnie działająca instalacja wodno-kanalizacyjna to podstawa w każdym domu. To właśnie od prawidłowego funkcjonowania instalacji zależy poprawne działanie kuchni i łazienki, a niekiedy również funkcjonalność innych pomieszczeń z dostępem do tego typu instalacji. Awaria hydrauliczna może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie, niosąc poważne konsekwencje. Do najczęściej spotykanych awarii związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną zalicza się cieknący kran, uszkodzenia rur kanalizacyjnych i ich zapychanie, a także pęknięte rury. W przypadku wystąpienia takich i wielu innych awarii warto jak najszybciej wezwać doświadczone pogotowie kanalizacyjne. Pruszków to jeden z obszarów naszej działalności – jego mieszkańcy mogą skorzystać z kompleksowego wsparcia naszych wykwalifikowanych hydraulików zarówno w przypadku poważnych awarii hydraulicznych, jak i drobnych napraw. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Pruszkowa, prowadzimy całodobowe pogotowie kanalizacyjne, którego bardzo ważną zaletą jest ekspresowa reakcja na każde zgłoszenie.

Solidne i profesjonalne pogotowie kanalizacyjne – Pruszków

Usterki, czy też awarie hydrauliczne bardzo często wynikają z nieprawidłowego użytkowania instalacji wodno-kanalizacyjnej, poza tym mogą być efektem nadmiernej eksploatacji sieci kanalizacji lub działania niskich temperatur. Inne możliwe przyczyny problemów z instalacją wodno-kanalizacyjną to źle wykonany projekt lub nieprawidłowe wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nasze pogotowie kanalizacyjne działa między innymi na terenie Pruszkowa, oferując klientom kompleksowe usługi, do których zalicza się przede wszystkim:

 • naprawy usterek związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną,
 • eliminację problemów związanych z dostępem do wody,
 • czyszczenie pionów kanalizacyjnych,
 • udrażnianie zatkanych rur kanalizacyjnych,
 • czyszczenie poziomów kanalizacyjnych,
 • naprawę kanalizacji ściekowych.

Do innych zadań naszego pogotowia kanalizacyjnego z Pruszkowa zalicza się inspekcje sieci kanalizacyjnych kamerą TV, a także lokalizację nielegalnych przyłączy i usterek w instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz czyszczenie przyłączy domowych oraz kratek deszczowych

Pruszków – pogotowie kanalizacyjne działające szybko i sprawnie

Nasze kompleksowe usługi kanalizacyjne świadczymy zarówno osobom prywatnym, jak i mniejszym bądź większym firmom oraz instytucjom publicznym, a także spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży, poza tym dysponujemy zestawem nowoczesnych urządzeń do mechanicznego i ciśnieniowego udrażniania kanalizacji. Pełna obsługa oraz szybkie i sprawne działanie to kolejne zalety, jakie posiada nasze pogotowie kanalizacyjne. Pruszków niejednokrotnie przekonał się o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Jeśli masz problem z instalacją wodno-kanalizacyjną, skorzystaj z pomocy naszego pogotowia kanalizacyjnego, które swoje usługi oferuje 24 godziny na dobę. Jeśli instalacja wodno-kanalizacyjna w domu lub w firmie uległa awarii, zapraszamy do kontaktu! Pozostajemy do Państwa dyspozycji również w weekendy i święta.

Inspekcja kanalizacji kamerą TV Pruszków

Każda sieć kanalizacji wymaga okresowych przeglądów, jednak samodzielnie nie da się określić stanu instalacji wodno-kanalizacyjnej. Do inspekcji kanalizacji najczęściej wykorzystuje się specjalistyczną kamerę TV, dzięki której szybko i skutecznie można dokonać oceny stanu technicznego rur kanalizacyjnych. W zakres usług naszej firmy hydraulicznej wchodzi między innymi inspekcja kanalizacji kamerą TV, a Pruszków jest miastem w województwie mazowieckim, w którym na życzenie klientów wykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne w przystępnych cenach.

Inspekcja kanalizacji kamerą TV – Pruszków

Jedną z usług oferowanych przez naszą firmę hydrauliczną jest inspekcja kanalizacji kamerą TV. Pruszków to jedno z wielu miast, w którym świadczymy nasze usługi hydrauliczne. Usługa monitoringu rur polega na przeglądzie instalacji kamerą inspekcyjną w celu zlokalizowania uszkodzeń oraz różnego rodzaju nieprawidłowości, które w niedługim czasie mogą przyczynić się do wystąpienia poważnych awarii hydraulicznych. Inspekcję rur kamerą TV w Pruszkowie warto przeprowadzić między innymi po wykonaniu nowej kanalizacji – wówczas monitoring rur ma na celu sprawdzenie, czy jest ona sprawna, poza tym na podstawie kamerowania kanalizacji można określić poprawność jej wykonania. Innym wskazaniem do wykonania monitoringu kanalizacji jest zapadnięcie się gruntu, poza tym czynność ta może być potrzebna do odbioru przyłącza. Innym wskazaniem do wykonania inspekcji rur kamerą inspekcyjną jest zakup mieszkania lub domu – taka kontrola może okazać się bardziej wiarygodna niż zapewnienia osoby sprzedającej mieszkanie, czy też dom. Przegląd warto wykonywać również profilaktycznie – przynajmniej raz w ciągu roku, zwłaszcza po zimie, kiedy pod wpływem niskich temperatur rury kanalizacyjne mogą ulec poważnym uszkodzeniom. Z pomocą monitoringu kanalizacji jesteśmy też w stanie zlokalizować źródło nieprzyjemnego zapachu lub wycieku. Inspekcja kanalizacji powinna być przeprowadzona również w sytuacji, kiedy rury często się zatykają. Wówczas przegląd kanalizacji może okazać się pomocny w dokładnym zlokalizowaniu przyczyny niedrożności instalacji wodno-kanalizacyjnej. Innym wskazaniem do przeprowadzenia inspekcji TV kanalizacji jest wykonanie pomiaru głębokości rury, a także spadków.

Pogotowie kanalizacyjne

Inspekcja rur kamerą TV w Pruszkowie – na czym dokładnie polega?

Przegląd instalacji wodno-kanalizacyjnej wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie wizualnej oceny stanu technicznego wnętrza rur. Inspekcja rur kamerą TV w Pruszkowie polega na wprowadzeniu przez naszego specjalistę kamery do rurociągu w celu przeprowadzenia analizy wnętrza – obraz z wnętrza uzyskiwany jest na monitorze komputera. Monitoring ma więc na celu uzyskanie precyzyjnego przebiegu trasy kanalizacji wraz z dokładną lokalizacją uszkodzonego odcinka. Materiał z przeprowadzonej inspekcji zapisywany jest na nośniku pamięci (najczęściej na płycie CD lub DVD), dzięki czemu możliwe jest jego ponowne odtworzenie w dowolnym momencie, a także ponowne przeanalizowanie.

Raporty z przeprowadzanych inspekcji tworzone są zarówno w trakcie inspekcji kanałów o dużych średnicach, jak i w trakcie wykonywania drobniejszych prac, które dotyczą między innymi przyłączy domowych. Na podstawie monitoringu kanalizacji możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat badanego odcinka kanalizacji.

Kamerowanie kanalizacji – Pruszków i okolice

Jeśli chodzi o kamerowanie wnętrza kanalizacji, Pruszków może liczyć na kompleksowe wsparcie naszych wykwalifikowanych i solidnych hydraulików. Dzięki przeprowadzonemu monitoringowi kanalizacji możliwe będzie precyzyjne określenie przyczyny awarii lub powstałego wycieku. Nasi fachowcy posiadają specjalistyczny sprzęt, z pomocą którego mogą ujawnić uszkodzenia rur powstałe np. w wyniku wrastających korzeni lub w związku z obecnością ciał obcych w rurociągu. Wszystko to umożliwia inspekcja kanalizacji kamerą TV. Pruszków niejednokrotnie zaufał naszym specjalistom, a grono zadowolonych klientów z tego miasta przez cały czas rośnie.

KONTAKT

Usługi hydrauliczne hydro-dan Martyna Zastawna

Nip: 1251403345

Napisz do nas !