USŁUGI HYDRAULICZNE HYDRO-DAN

HYDRAULIK

UDRAŻNIANIE RUR RADZYMIN 507-701-878

Nasze Pogotowie Kanalizacyjne z Radzymina zajmuje się profesjonalnym udrażnianiem oraz czyszczeniem kanalizacji mechanicznie oraz ciśnieniowo.Nasze Pogotowie jest dla państwa do dyspozycji 7 dni w tygodniu.Posługujemy się wyłącznie specjalistycznym sprzętem do udrażniania rur,dlatego na swoje usługi dajemy gwarancje.

 • Udrażnianie kanalizacji mechanicznie
 • Udrażnianie kanalizacji ciśnieniowo WUKO
 • Czyszczenie kanalizacji ciśnieniowo
 • Czyszczenie drenaży
 • Czyszczenie rynien
 • Udrażnianie od domu do szamba lub kanalizacji
 • Czyszczenie kanalizacji z zapraw,betonu,kleju,korzeni
 • Monitoring instalacji,kominów,szybów specjalistyczną kamerą
 • Raport z inspekcji do odbiorów
 • Film z inspekcji na nośniku
 • Lokalizacja przebiegu rur
 • Przepychanie zlewów,umywalek,brodzików,wanien,WC,pionów oraz poziomów
 • Czyszczenie przykanalików
 • Obsługa przepompowni
 • Naprawa,wymiana kanalizacji
 • Bez wykopowa naprawa rur
 • Na wszystkie usługi faktura VAT

Monitoring kanalizacji kamerą TV – kiedy jest zalecany?

          Monitoring kanalizacji kamerą TV to niezwykle ważna usługa, która polega na przeglądzie systemu kanalizacji pod kątem możliwych uszkodzeń, a także wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, które w niedługim czasie mogą doprowadzić do poważnej awarii nawet całej sieci kanalizacyjnej. Inspekcja rur kamerą TV wykonywana jest w momencie, kiedy ulegają one awarii lub w przypadku braku drożności, ponadto często stosuje się ją jako działanie mające na celu zapobiegnięcie powstaniu awarii. Każda instalacja wodno-kanalizacyjna wymaga regularnego monitoringu, konserwacji i ewentualnej naprawy. Usługa inspekcji kanalizacji kamerą nie jest skomplikowana, pozwala natomiast uniknąć wystąpienia groźnych i kosztownych awarii. Profesjonalne wykonanie monitoringu kanalizacji kamerą TV ma za zadanie określenie faktycznego stanu technicznego rur, ponadto jego celem jest wykrycie nieprawidłowości w systemie wodno-kanalizacyjnym, co może w znacznym stopniu obniżyć koszty ponoszone na ewentualne późniejsze naprawy lub czyszczenie rur.

         Monitoring kanalizacji kamerą TV umożliwia szybką lokalizację źródła nieszczelności, ponadto pozwala na zlokalizowanie nielegalnych przyłączy oraz wykrycie nieprawidłowych spadków. Inspekcja rur kamerą TV ma również za zadanie zlokalizować źródło nieprzyjemnych zapachów, a także pozwala zlokalizować przebieg rur kanalizacyjnych. Monitoring ma na celu również określenie stopnia zanieczyszczenia instalacji. Zleca się go także w momencie kupna domu lub mieszkania, także do odbioru przyłącza oraz w celu przeprowadzenia kontroli prawidłowości wykonania instalacji na potrzeby odbiorców powykonawczych.

Na czym polega monitoring kanalizacji kamerą TV?

          Usługa, jaką jest monitoring kanalizacji kamerą TV, wiąże się z wprowadzeniem do wnętrza rur specjalnej kamery TV na wysięgniku, dzięki której możliwe będzie dokładne sprawdzenie każdego odcinka sieci kanalizacyjnej i dokonanie szeregu niezbędnych pomiarów, a także oceny wizualnej, której dokonuje rzetelny fachowiec. W trakcie wykonywanej inspekcji rur kamerą TV urządzenie przesuwane jest w głąb rury kanalizacyjnej, umożliwiając dokładne zbadanie każdego odcinka. Kamera daje możliwość podglądu obrazu na ekranie komputera w najwyższej jakości. Dzięki temu z powodzeniem można znaleźć powstałe pęknięcia oraz ubytki, które nieusunięte w porę mogą stać się przyczyną poważnej awarii. Dzięki kamerze sprawdzić można praktyczne całą sieć kanalizacyjną. Inspekcja rur kamerą TV kończy się przygotowaniem specjalnego raportu, w którym znaleźć można dokładne informacje na temat bieżącego stanu kanalizacji. Po zakończeniu inspekcji przygotowany zostaje również film, który klient otrzymuje na płycie CD lub DVD. Tego rodzaju dokumentacja jest niezbędna do odbioru technicznego kanalizacji.

          Nasza firma hydrauliczna klientom oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy nowoczesną kamerę inspekcyjną, która doskonale radzi sobie z prześwietlaniem rur o różnych średnicach. Zapewniamy fachowy monitoring oraz kontrolę każdej sieci kanalizacyjnej wraz z szybką i profesjonalną oceną jej faktycznego stanu. Profesjonalnie wykonujemy inspekcje wszelkiego rodzaju rur kanalizacyjnych, ponadto określamy stan techniczny rurociągów, a także przeprowadzamy kontrole nowo wybudowanej kanalizacji. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą hydraulików, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, by móc świadczyć kompleksowe usługi hydrauliczne. Do każdego zadania podchodzą indywidualnie. Dzięki usłudze, jaką jest monitoring kanalizacji kamerą TV, możliwe jest uniknięcie wszelkiego rodzaju awarii lub ustalenie najtańszego i najszybszego sposobu ich usunięcia, jeśli okaże się, że stan rury jest niewłaściwy.

Pogotowie kanalizacyjne

Mechaniczne udrażnianie rur – na czym polega ta metoda?

            W wyniku eksploatacji urządzeń sanitarnych bardzo często dochodzi do sytuacji, kiedy w rurach osadzają się nieczystości. Wraz z upływem czasu najczęściej prowadzi to do zmniejszenia przekroju rury, co z kolei przyczynia się do powstawania blokad i zatorów, które wymagają interwencji hydraulika. Jednym ze sposobów pozbycia się tego rodzaju problemów jest mechaniczne udrażnianie rur, zwane również przepychaniem rur.

            Z niedrożnością rur kanalizacyjnych mamy do czynienia w momencie, kiedy dochodzi do ograniczenia przepustowości rur. Tego rodzaju awarie pojawiają się dość często, ponieważ tworzący się na rurach osad prowadzi do stopniowego zmniejszania średnicy rury. Bardzo często powodem niedrożnych rur mogą być dostające się do wnętrza sieci różnego rodzaju zanieczyszczenia, np. kamienie. W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego i solidnego hydraulika, który zaproponuje odpowiednią metodę na pozbycie się tego typu problemów. Sprawdzonym sposobem jest metoda, jaką jest mechaniczne oraz ciśnieniowe udrażnianie rur. To najprostsza i bez wątpienia jedna z najskuteczniejszych metod, która polega na umieszczeniu w niedrożnej rurze specjalistycznego sprzętu – najczęściej jest to spirala elektryczna lub wąż ciśnieniowy, która dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, przez które doszło do powstania zatoru. 

            Przepychanie rur metodą mechaniczną pozwala błyskawicznie udrożnić przepływ, czyszcząc rury z trudnych do usunięcia osadów oraz przedmiotów, a także z wrośniętych korzeni oraz osadzającego się na powierzchni rur kamienia.Metoda mechanicznego udrażniania rur ma duży zasięg, co umożliwia dostęp do nawet najmniejszych zakamarków.

           Mechaniczne udrażnianie rur stosowane jest przede wszystkim wewnątrz budynków. Wykorzystywana w tej metodzie sprężyna elektryczna wykorzystywana jest między innymi do udrażniania zlewów kuchennych, kratek pod wanną, pionów oraz poziomów kanalizacyjnych znajdujących się wewnątrz budynków, a także do udrażniania umywalek oraz toalet. Dzięki niej możliwe jest usuwanie zarówno osadów, jak i przedmiotów stałych oraz czyszczenie długich odcinków rur kanalizacyjnych. Zaletą tej metody jest to, że każda używana sprężyna elektryczna ma wymienną końcówkę, która w zależności od tego, co jest przyczyną zapchania oraz w zależności od średnicy rur, może być zmieniania. Dzięki wymiennym końcówkom możliwe jest usuwanie nawet wrośniętych w rurę przedmiotów, czy też korzeni. Mechaniczne udrażnianie rur to praca, która nie wymaga zbyt wiele czasu, zawsze natomiast przynosi zamierzony efekt.

Przepychanie rur w Radzyminie WUKO

 

          W momencie, kiedy okaże się, że konieczne jest przepychanie rur, wczesna interwencja może sprawnie zażegnać problem. Mechaniczne udrażnianie rur najlepiej zlecić wykwalifikowanemu hydraulikowi z odpowiednimi umiejętnościami oraz nienagannej kulturze pracy. Jesteśmy firmą hydrauliczną z wieloletnim doświadczeniem, która do każdego zadania podchodzi indywidualnie. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi hydrauliczne przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się zarówno drobnymi zleceniami, jak również poważnymi awariami. Do zalet stosowanej przez nas metody mechanicznego udrażniania rur zaliczyć można możliwość wykonywania pracy również w warunkach ujemnych temperatur. Gwarantujemy wysoką jakość usług hydraulicznych w atrakcyjnych dla klienta cenach. Posiadamy kadrę solidnych i odpowiedzialnych hydraulików, którzy dysponują odpowiednim sprzętem, z pomocą którego są w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu.

KONTAKT

Usługi hydrauliczne hydro-dan Martyna Zastawna

507-701-878

hydraulik24biuro@gmail.com

Nip: 1251403345

Napisz do nas !